Програмне забезпечення для агенцій нерухомості «MyHome»
Загальна база об’єктів нерухомості Тернополя

Впровадження інформаційних технологій – крок до успіху

Будь-який сучасний бізнес-процес тісно пов’язаний з інформаційними технологіями. Особливо це актуально для агенцій нерухомості, адже основне завдання їхньої роботи – надання клієнтам інформаційних послуг. Комп'ютеризація діяльності ріелторів призводить до підвищення ефективності їх роботи, покращення якості та оперативності надання послуг агенцією в цілому.

Ріелтор, займаючись показами об’єктів, намагається максимум свого робочого часу приділяти клієнтам. Це дозволяє йому отримувати винагороду на надані послуги. Часу на обробку своєї бази нерухомості, пошуку нових об’єктів постійно не вистачає. У цьому випадку ріелтору у пригоді стають комп'ютерні програми. Програма «MyHome» допомагає ріелторам та агенціям нерухомості полегшити та оптимізувати свою роботу, вивести її на новий, сучасний рівень.

Переваги використання програми «MyHome»

1. Вже із першого дня роботи ріелтор (агенція) отримує доступ до загальної бази об’єктів нерухомості міста Тернополя. Ця база є актуальною, налічує в середньому 800 – 1000 об’єтів та містить інформацію лише від власників.

2. Загальна база об’єктів нерухомості періодично (кожні 1 – 2 дні) поповнюється новими об’єктами. Щомісячне наповнення складає близько 100 – 150 нових об’єктів.

3. Всі об’єкти загальної бази нерухомості містять посилання на джерело надходження інформації.

4. До загальної бази нерухомості підключено фотоархів об’єктів, який налічує більше 15 тис. фотографій та охоплює до 80 % об’єктів загальної бази.

5. Агенція нерухомості (ріелтор) має можливість вести свою базу даних, здійснюючи її наповнення шляхом:
• копіюванням об’єктів із загальної бази даних;
• додаванням своїх об’єктів а також об’єктів, отриманих з інших джерел.

Універсальний помічник професійного ріелтора Тернополя

Загалом, перелік функцій програми «MyHome» доволі великий. Для ознайомлення із програмою користувачам пропонується тестовий безкоштовний період роботи терміном до 2-х місяців. За цей час агенціям нерухомості та ріелторам надаються всі необхідні консультації по роботі з програмою із виїздом фахівця у агенцію, по мережі Інтернет (через віддалений робочий стіл) або у телефонному режимі.

Програмний продукт «MyHome» створювався протягом багатьох років у тісній співпраці з професійними ріелторами, враховувалася специфіка їхньої роботи, проблеми і задачі, які вони щоденно вирішують. Розроблена програма періодично вдосконалюється, додаються нові функції.

Програма «MyHome», вікно «Загальна база нерухомості»

Рисунок 1. Вікно «Загальна база нерухомості»

Програма «MyHome», вікно «Характеристика об’єкта»

Рисунок 2. Вікно «Характеристика об’єкта»